Bydlení Luční jez České Budějovice

Bydlení v Českých Budějovicích v lokalitě Luční jez je ideálním řešením pro každého, kdo touží bydlet v centru Českých Budějovic, přesto s výhledem na řeku Vltavu a v klidné části města. Luční jez v Českých Budějovicích je jednou z nejkrásnějších bytových lokalit na jihu Čech. Blízkost parků, sportovní haly a veškeré občanské vybavenosti skutečně dělá z českobudějovického Lučního Jezu skvělé místo pro bydlení. Bytový standard krásných bytů v osobním vlastnictví na Lučním jezu v Českých Budějovicích zaručuje moderní a pohodlné bydlení pro každého. Málokterá poloha tak blízko centra Českých Budějovic skýtá tolik klidu a možností volnočasových aktivit jako Luční jez. Nové nábřeží nabízí vycházkové, cyklistické a in-line příležitosti a travnatá pláž příjemný pobyt u vody. Vdocházkové vzdálenosti se nacházejí veškeré služby důležité pro kvalitní život, např. mateřská škola, základní škola, zastávky MHD, nákupní střediska, sportovní a relaxační plochy, plovárna, zimní stadion, park Stromovka, divadlo i krajská nemocnice a poliklinika. Projekt se prostřednictvím moderně řešené lávky stává součástí nejkvalitnější českobudějovické rezidenční čtvrti, vzniklé ve 20. letech 20. století.

Chcete-li moderní bydlení v Českých Budějovicích, Luční jez je pro Vás správná volba.

Previous
Next

Lipno Point (nyní Amenity Resort Lipno)

Lipno Point (nově Amenity Resort Lipno) je rekreační areál 23 řadových domků přímo na břehu lipenského jezera s celkovou kapacitou přesahující 120 lůžek. Hlavní předností tohoto projektu je důraz kladený nejen na vysokou kvalitu ubytování, ale i na mimořádně kvalitní volno-časové aktivity. Proto je součástí areálu také výborné sportovní zázemí – především sportovní hala se dvěma tenisovými kurty, třemi kurty na squash, dvěmi badmintonovými hřišti, bowlingem, sálem pro aerobik a spinning, wellness s vířívkami a saunami. Vhodné pro aktivní sportovce, amatérské i profesionální sportovní kluby a oddíly, rodiny s dětmi a firemní akce.

Previous
Next

Feriendorf Obertraun

Rakousko – různorodá země, která je Vám pravděpodobně nejvíce známá skrze své nádherné hory a přírodu. K tomu se určitě každému vybaví pěkný modrý Dunaj, W.A. Mozart, Wien, Salzburg a jablkový závin. A je to samozřejmě také země číslo 1 co se zimních sportů týká! V nejjižnějším cípu Horního Rakouska, v regionu Hallstatt – Dachstein/Salzkammergut, se na břehu kouzelného jezera Hallstättersee nachází projekt 75 luxusních domů s názvem Feriendorf Obertraun.

Obora Golfvillage Nová Bystřice (nyní Amenity Resort Česká Kanada)

V krásné lokalitě Jižních Čech, v oblasti zvané Česká Kanada, vyroste v průběhu následujících let projekt, který má v konečné podobě zahrnovat až 200 domů a apartmánů, kompletně a luxusně vybavených a připravených pro své majitele a uživatele. V těsné blízkosti projektu ještě v České republice se nachází dvě nádherná golfová hřiště s celkem 27 jamkami (Golf Resort Monachus), okolní nádherná příroda nabízí nespočet možností kvalitního aktivního vyžití, mimo jiné turistiku a jízdu na kole na výborně vyznačených turistických stezkách a cyklostezkách a rovněž koupání v několika blízkých rybnících, v zimním období se pak především vyznavači běžeckého lyžování plně uspokojí na mnoha skvěle upravených běžeckých tratích.

Previous
Next

Golfresort Monachus

Představuje se Vám jeden z nejkrásnějších a nejpovedenějších golfových areálů v České republice! Vítejte na samém pomezí hranic s Rakouskem, kde se uprostřed překrásné přírody Jižních Čech nachází 27 jamkový golfový resort. Areál se nachází daleko od velkých měst, v oblasti zvané Česká Kanada. Příroda tomuto místu nadělila nezapomenutelnou atmosféru a radost z golfu, při kterém jste její součástí. V letech 2010 a 2011 se Golfresort Monachus umístil v TOP 10 nejlepších hřišť v České republice. V roce 2011 navíc ještě přibylo ocenění „Golfisty nejlépe hodnocený golfový areál roku“. Rovněž americká verze prestižního golfového časopisu Golf Digest zařadila tento areál mezi 5 nejlepších v ĆR! Přijeďte a užijte si radost z golfu a nezapomenutelnou atmosféru tohoto nádherně barevného místa.

Marina Lipno

Rekreační park Marina Lipno – projekt, zahrnující 306 apartmánů s celkem 1250 lůžky, dvě restaurace, aquapark s bazénem, divokou vodou, brouzdalištěm pro děti, vířivkou a saunou, dětský koutek, jachetní přístav s kotvícími místy pro více jak 130 jachet a lodí, půjčovnu lodí a šlapadel, v zimním období pak půjčovnu lyží a lyžařského vybavení, pláž, dvě venkovní dětská hřiště, hřiště na beach volejbal a petanque. V těsné blízkosti projektu se nachází rovněž bobová dráha, osmnácti jamkové golfové hřiště, tenisové kurty, sedačková lanovka a lyžařský areál Kramolín.

„Od myšlenky až po realizaci“ – i tak by se dala charakterizovat naše činnost při vzniku tohoto, v Čechách a ve střední Evropě zatím ojedinělého a jedinečného, projektu. Investice do cestovního ruchu a jejich plnohodnotný rozvoj se tak staly hlavní náplní naší práce.

Previous
Next

Lipno port apartments

Previous
Next